روند فعالیتتان را چگونه ارزیابی می کنید؟

شرکت آرد ستاره با برقراری ارتباط و رایزنی با شرکتهای مطرح بین المللی، جایگزین نمودن دستگاههای قدیمی به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و با بکارگماردن نیروی انسانی متخصص و مجرب اقدام به تولید محصولات با کیفیت بالا نموده و از گندم‌های متفاوت، آردهایی با خواص کیفی مختلف و مناسب جهت فراورده‌های متنوع تهیه می نماید. تلاش این شرکت همواره برای تولید محصولی با کیفیت و منحصر بفرد در جهت کسب رضایت مشتریان بوده و هست.

چند نوع آرد تولید می کنید؟ به نظر شما برای محصول با کیفیت برتر چه عواملی تاثیر گذارند ؟

ما در این شرکت انواع آردهای نول، سمولینا، بربری، تافتون و لواش و ستاره را تولید مینمائیم، که خوشبختانه به لطف خداوند توانستیم رضایت نسبی کیشوندان عزیز را جلب نماییم. با توجه به اینکه مهمترین فاکتور در مورد آرد، کیفیت پروتئین آن یا همان گلوتن می باشد جهت حصول نان با کیفیت چه از لحاظ خواص شیمیایی و فیزیکی و چه از لحاظ خواص ژئولوژیکی باید آرد مناسب و با کیفیت گلوتن بالا تهیه شود تا بتوان نان خوب تهیه کرد در ضمن علاوه بر خواص فیزیکوشیمیایی و ژئولوژیکی، آرد تولیدی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است.

زمینه فعالیت مشتریان شرکت و کاربرد آردهای تولیدی در چه صنایعی میباشد؟

انواع نان های حجیم و نیمه حجیم، نانهای مسطح، فراورده های قنادی، گلوتن و نشاسته، ماکارونی و محصولات خمیری، فراورده های گوشتی و دریایی، شکلات، بستنی و …

در حال حاضر تولید را در کشور با چه مشکلاتی مواجه می دانید و چه راهکارهایی را پیشنهاد می نمایید؟

مشکل اصلی در تهیه مواد اولیه از نظر کیفی و عدم ثبات قیمت است به گونه ای که جهت تهیه گندم از طریق روابط کاری با قیمت بیشتر آنها را تهیه میکنیم که این مسائله موانع زیادی در تولید محصولات ما دارد.
حمایت دولت از صنایع، نقش بسزایی در این امر دارد همچنین در اختیار قرار دادن بودجه و امکانات بیشتر مخصوصا در بحران اقتصادی حاکم و نوسان قیمتها مطمئنا گره گشا خواهد بود.
با توجه به اینکه تأمین مواد اولیه مهمترین بخش تولید می باشد قطعا تعیین مواد اولیه مهم ترین نقش را در تعیین قیمت یک محصول دارد. لذا هر چه کیفیت مواد اولیه بالاتر و قیمت آن مناسب تر باشد، محصول نهایی کارخانه از لحاظ کیفیت و قیمت شرایط مطلوبی چه از لحاظ صادرات و فروش قابلیت رقابت بهتری خواهد داشت. لذا هر چه شرایط تأمین مواد اولیه از خارج کشور و ثبات نرخ ارز بیشتر باشد، شرایط تولید و عرضه و صادرات به نفع تولید کننده و مصرف کننده و صادرات کشور می باشد.

چه توصیه ای برای تولید کنندگان نو پا در عرصه صنایع غذایی دارید؟

این مسأله را مدنظر قرار دهند که همیشه حق با مشتری است و هیچوقت کیفیت را فدای کمیت ننمایند. مصرف کنندگان حساستر از قبل و به دنبال بهترین هستند و بخاطر همین سعی در افزایش هرچه بیشتر کیفیت محصولات نموده و بهترینها را تولید نمایند.

دیدگاه شما در رابطه با حقوق مصرف کنندگان چیست؟

تولید کنندگان بهترین محصولاتشان را از هر لحاظ به مصرف کنندگان عرضه کنند تا برندهایشان علاوه براینکه در بهترین جایگاه باقی بماند باعث تداوم هر چه بیشتر رشد و توسعه در حرفه شان شود.

مشتریان از چه طریقی می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را در رابطه با محصولات این شرکت با شما در میان بگذارند؟

از طرق مختلف از جمله فاکس، تلفن و یا به صورت حضوری انتقادات دریافت و بررسی می شود و نحوه رسیدگی آن از طریق واحد های آزمایشگاه ، تولید، بازرگانی و واحد بسته بندی و تضمین کیفیت پیگیری می شود.